Вчора
20 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
16 вересня
15 вересня

У лікарнях Сумщини закінчуються ліжка для хворих на COVID-19

Ліжка для пацієнтів з коронавірусом і підозрілими випадками в лікарнях регіону заповненні на вже 96,8%.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що найвищий показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів продовжує залишатися у Сумській області – 340,9 (при нормі 40) випадків на 100 тис. осіб. Далі йде Хмельниччина – 326,8, Тернопільщина – 312,1 та Харківщина – 307,1.

Завантаженність лікарень на Сумщині, де щодоби виявляють сотні інфікованих коронавірусною інфекцію, стає також критичною. 96,8% місць, відведених для лікування «ковідних» хворих та осіб із підозрілими випадами, вже заповнені. Із такою динамікою захворюваності – місць у лікарнях скоро не вистачить.

Нагадаємо, що нещодавно у Сумах відкрилося два додаткових відділення для лікування хворих із коронавірусом – у лікарнях №4 та №5. Всі місця у них вже зайняті.

На цьому тижні планується розгортання додатково ще 50 ліжок в лікарні №5. Подані заявки до Міністерства охорони здоров’я щодо дозволу розгортання цих ліжок на базі центральної районної лікарні — планується 50 ліжок, і на базі госпіталю для ветеранів війни – планується 30 ліжок. Також 23 жовтня планують розгорнути додатково 15 ліжок в 4-й лікарні.

Нині у Сумській області зафіксовано 9 509 випадків коронавірусу, за минулу добу виявлено 188 випадків зараження. Також з початку пандемії від ускладнень інфекції маємо 141 летальний випадок. Тільки за останню добу в області зафіксували 7 смертей від коронавірусу.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада