Вчора
26 вересня
25 вересня
24 вересня
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня

У мерії Сум розповіли про стан садиби Олександра Олеся

Управління СБУ в Сумах 23 вересня повернуло Департаменту ресурсних платежів приміщення, відоме як садиба поета Олександра Олеся. Ще у травні фахівці управління брали участь в обстеженні садиби та виявили тріщини на стінах та стелі. Про це йдеться у відповіді від Департаменту на запит Суспільного щодо стану будівлі.

Йдеться про будівлю на вул. Петропавлівській, 83 у Сумах. Нагадаємо, у Сумах ініціювали створення музею українського поета Олександра Олеся і мистецького центру в будинку, де колись жив він та його родичі. Останні 25 років тут розміщувався один з відділів СБУ.

«Під час обстеження встановлено, що нежитлові приміщення управлінням Служби безпеки України не використовуються. При візуальному огляді приміщень виявлені тріщини на стелі та на зовнішній і внутрішній стінах», — йдеться у листі-відповіді від Департаменту ресурсних платежів. Обстеження проводили у травні 2020 року.

Департамент також надав копію договору, який був заключений між УСБУ та управлінням майном Сумської міськради 1 грудня 2012 року. У договорі вказана вартість будівлі — 1052001 грн.

У міській раді поки не повідомили, якою буде подальша доля будівлі.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада