15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

У новому ЦНАП жителі Буринської ОТГ отримуватимуть більше 150 видів адміністративних послуг

Про це під час презентації майбутнього Центру надання адміністративних послуг повідомила Експерт з адміністративних послуг, Регіональний координатор напряму з покращення надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Ольга КАЛІНІЧЕНКО

За її словами, Буринська громада разом із Програмою зробить капітальний ремонт приміщення ЦНАП з використанням енергоефективних технологій та рішень: енергоефективні віконні системи, утеплення фасаду і стелі, централізована система вентиляції та кондиціонування. Дизайн приміщення ЦНАП розроблений українськими експертами. У приміщенні передбачені необхідні умови для осіб з інвалідністю, його обладнано пандусом, сповивальним столиком та дитячим куточком.

«У Центрі надання адміністративних послуг Буринської ОТГ надаватиметься більше 150 різноманітних адміністративних послуг. Це реєстрація місця проживання, паспортні послуги, державні реєстрації земельних ділянок, послуги з державної реєстрації прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, видачі відомостей з Державного земельного кадастру тощо», – повідомила Ольга Калініченко.

Також Програма допоможе в створенні віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг у с Успенка, що є віддаленим від центру громади, але налічує понад 1000 жителів.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада