Вчора
22 січня
21 січня
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня

У паспортах молдован сумські прикордонники виявили понад півсотню підроблених відміток

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонникам Сумського загону вкотре довелося доводити це громадянину Молдови, а також в тому, що кордон – це не місце для корупції.

Під час проведення прикордонного контролю громадянина Молдови, який в якості пасажира в’їжджав до України рейсовим автобусом сполученням «Москва-Кишинів», вартові кордону виявили наявність в наданому чоловіком паспортному документі 20 відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України з ознаками підробки.

У ході з’ясування походження підроблених відміток, іноземець, з метою не притягнення його до кримінальної відповідальності за ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів, та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України та безперешкодного пропуску через кордон, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 5000 російських рублів, вклавши їх до свого паспорту.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого правопорушника передали працівникам поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 358 та 369 КК України.

Крім цього, у паспортах трьох його співвітчизників, усі також пасажири цього ж автобусу, охоронці кордону додатково виявили загалом ще 3️⃣8️⃣ відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України з ознаками підробки. Їх також передали працівникам Національної поліції для проведення подальшої перевірки та прийняття правового рішення.

Сумський прикордонний загін закликає громадян не намагатися втягувати у протиправну діяльність посадових осіб Держприкордонслужби України, не пропонувати їм кошти за прийняття неправомірних рішень, а у разі вимагання хабара негайно повідомляти на телефон гарячої лінії служби «Довіра» за номером: 0 800 218 808 – багатоканальний номер (для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України)

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада