Вчора
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня

У рамках челенджу губернатора відремонтували кардіологічне відділення у Сумській ЦРЛ

Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО проінспектував відремонтоване кардіологічне відділення Сумської районної клінічної лікарні.

«У рамках челенджу «Відремонтуй палату в лікарні», який я започаткував, у кардіологічному відділенні лікарні проведений сучасний ремонт палат та коридору завдяки благодійній допомозі аграріїв Сумського району. Я дякую їм за те, що вони зібралися і вирішили відремонтувати ціле відділення. Я вважаю, що це правильні речі, які ми маємо робити постійно. Якщо хтось іще бажає долучитися до цього челенджу, будь ласка, звертайтеся до головних лікарів, вони точно знають, яка допомога потрібна їхнім закладам».

За словами головного лікаря Сумської ЦРКЛ Володимира ПОЦЕЛУЄВА, челендж «Відремонтуй палату» в цьому випадку перетворився на ремонт усього відділення. Завдяки коштам аграріїв в сумі близько 200 тис. грн було відремонтоване відділення на 20 ліжок, це і палати, і коридор, і кабінети лікарів та медичних сестер. Крім того, за виділені 195 тис. грн з районного бюджету було закінчено ремонт цього відділення і розпочато ремонт неврологічного та терапевтичного відділень.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада