Вчора
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня

У Роменській виправній колонії затримали співробітника, який намагався передати засудженому канабіс

4 серпня  в державній установі «Роменська виправна колонія (№56)» було попереджено спробу доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.

Так, близько 8:45  у ході проведення спільних заходів співробітниками оперативного відділу установи сектору внутрішньої безпеки у Північно-Східному регіоні Управління з питань внутрішніх розслідувань та безпеки персоналу Департаменту з питань виконання кримінальних покарань та Роменської місцевої прокуратури Сумської області, біля КПП по пропуску людей було зупинено співробітника установи громадянина Т., в кишені формених брюк якого знаходився невідомий поліетиленовий пакунок.

Зі слів співробітника в пакунку містилася наркотична речовина «канабіс», тому на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Роменського ВП ГУНПУ в Сумській області.

Громадянин Т. добровільно видав працівникам правоохоронних органів пакунок, в якому під час догляду було виявлено речовину рослинного походження, за зовнішніми ознаками схожу на наркотичний засіб.

Пакунок приблизною вагою 150 г лейтенант мав намір занести до зони, що охороняється, невстановленим засудженим за грошову винагороду та подальшого розповсюдження наркотичної речовини в середовищі засуджених.

Наразі складено відповідні матеріали, які зареєстровані в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в державній установі «Роменська виправна колонія (№56)», та разом з вилученою речовиною передані до Роменського ВП ГУНПУ в Сумській області для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

 

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада