Вчора
12 травня
10 травня
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня

У Шостці аферисти-псевдолікарі виманюють гроші у літніх людей

Саме в таку пастку потрапила старенька жителька Шостки. Вона повірила телефонним співрозмовникам і віддала «посильному» понад 20 000 гривень на нібито термінову операцію племіннику.

Пізно вночі на стаціонарний телефон 83-річної жительки Шостки зателефонував невідомий. Співрозмовник, назвавшись племінником літньої жінки, благав про допомогу. Він нібито потрапив у дорожньо-транспортну пригоду і перебуває у лікарні. Потім слухавку взяв інший чоловік, який представився лікарем. Новий співрозмовник підтвердив слова попереднього і запевнив пенсіонерку, що її родич і справді потребує термінової операції, що коштує 50 000 гривень.
Схвильована жінка відповіла, що у неї є лише 20 000 гривень, на що той погодився. За телефонною домовленістю старенька передала гроші посильному, який буквально за декілька хвилин прийшов до неї додому.
Вранці пенсіонерка зателефонувала родичам, і лише тоді зрозуміла, що стала жертвою шахраїв.
У розмові з правоохоронцями потерпіла розповіла, що добре знала про такі шахрайські схеми, але повірила.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, у рамках якого ведуться пошуки зловмисників.
Поліцейські знову просять громадян не довіряти інформації отриманої від незнайомих телефонних співрозмовників, ким би вони не називались. У випадку, коли просять гроші під різними терміновими приводами, найперше, що потрібно зробити – перервати розмову і покласти слухавку. Друге – зателефонувати людині, яка нібито потрапила у біду чи її найближчим родичам, і з’ясувати правдивість наданої інформації. Якщо не виходить зв’язатися, не переказуйте, не пересилайте і не передавайте свої гроші незнайомцям, за жодних обставин.

Відділ комунікації поліції Сумської області

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада