Вчора
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня

У Шостці «добродійки» винесли з квартири пенсіонерів усі заощадження

Про крадіжку заощаджень в поліцію повідомив 74-річний житель Шостки. Він розповів, що після візиту до його квартири невідомих жінок, звідти зникло 10 тисяч гривень. За вказаною заявником адресою виїхала слідчо-оперативна група поліції.

Вже на місці правоохоронці з’ясували перебіг подій. Того дня до квартири пенсіонерів постукали невідомі жінки. Коли господиня відчинила двері, вони запитали, чи отримувала вона тисячу гривень, які видавала держава пенсіонерам у якості матеріальної допомоги під час карантину. Пенсіонерка заперечила одержання грошей, і тоді візитерки попросили записати її данні. Господиня запросила їх до житла.

Якийсь час жінки спілкувались, до їх розмови долучився і заявник. Під час розмови «гості» розповіли пенсіонерам про «грошову реформу», яка нині триває у країні. Останні попросили продемонструвати купюри з заощаджень господарів, на що ті погодились.

Візитерки роздивлялись банкноту, спілкувались з власниками, а потім пішли. За кілька хвилин, як «добродійки» покинули квартиру, чоловік виявив зникнення заощаджень.

В поліції за цим фактом уже відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», в рамках якого ведуться пошуки злодійок.

4 листопада
3 листопада