Вчора
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня

У Шостці13-річну дівчину госпіталізували з сильним алкогольним отруєнням

Подія сталася у Шостці. Майже непритомну дівчину-підлітка у центрі міста побачив випадковий перехожий. Чоловік негайно викликав поліцейських та медиків, які доставили неповнолітню до лікарні з діагнозом «гостра алкогольна інтоксикація». Правоохоронці з’ясовують причини та обставини цієї події.

Як встановили поліцейські, дівчині 13 років, вона місцева, з цілком порядної родини. За словами подружки-однолітки, з якою дівчина вживала спиртне, причиною такого вчинку став конфлікт з хлопцем.

Наразі пацієнтку вже перевели з відділення інтенсивної терапії до звичайної палати. З батьками обох дівчат поліцейські проводять профілактичні бесіди щодо наслідків таких вчинків їх дітей. Пізніше на них будуть складені адміністративні протоколи за ознаками ч. 3 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Санкція статті передбачає штраф.

Крім того, правоохоронці звертаються до громадян з проханням контролювати поведінку та вчинки своїх дітей, особливо коли вони не зайняті учбовим процесом, цікавитись їх друзями та дозвіллям поза колом родини.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада