25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада

У Сумах біля «Епіцентру» облаштують додатковий пішохідний перехід

Під час апаратної наради у сумській мерії 15 червня міський голова Олександр Лисенко поставив питання додаткового облаштування нерегульованого пішохідного переходу через вулицю Героїв Крут напроти центрального входу в гіпермаркет «Епіцентр», передає sumy.today.

Перша пропозиція — це посередині проїзної частини, між зустрічними потоками транспорту, облаштувати припіднятий острівець безпеки для пішоходів.  Однак, як повідомив начальник Управління ЖКГ Департаменту інфраструктури міста Віктор Павленко, кошти в цьому році на ці підняті острівки не закладали.

«Але зараз робиться розмітка пластиком і на кожному пішохідному переході, який ми робимо пластиком, також ми робимо острівки безпеки пластиком… Вказане питання можливе, але воно потребує додаткових коштів. Уже наступного року ми це передбачимо і зробимо», — повідомив Павленко.

Що стосується облаштування пішохідного переходу світлодіодною підвіскою по контуру, за словами Віктора Павленка, Департамент збирається оголосити публічну закупівлю через систему Прозорро по заміні дорожніх знаків у Сумах. «Коли буде визначений переможець, вказане питання буде реалізоване», — пообіцяв чиновник.

Встановлення ж над пішохідним переходом додаткових ламп освітлення мер доручив провести негайно.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/utilities/u-sumah-bilya-epitsentru-oblashtuyut-dodatkovij-pishohidnij-perehid

4 листопада
3 листопада