15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

У Сумах із підозрою на COVID-19 госпіталізовано п’ятьох дітей з області

Про це повідомила в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО.

За її словами, з початку ПЛР-тестування на COVID-19 у м.Суми зареєстровано позитивний результат у 110 містян (100 – дорослі).

Минулого тижня медики міста зареєстрували п’ять одужань (один хворий лікувався стаціонарно, четверо – амбулаторно) і 12 нових випадків COVID-19.

Наразі хворіє 21 сумчанин: усі дорослі, з яких 14 лікуються у КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології імені З. Й. Красовицького», один – у відомчому лікувальному закладі, решта перебувають на амбулаторному лікуванні. Із дев’яти медичних працівників, які захворіли на коронавірус, семеро вже одужали.

Підозрюють коронавірус у семи мешканців міста: двоє дорослих перебувають у стаціонарі КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології імені З. Й. Красовицького», двоє – вдома на амбулаторному лікуванні, троє дітей – у КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».

Також до КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» з підозрами на захворювання ушпиталено п’ятьох дітей із інших куточків області та одну, в якої підтверджено випадок інфікування.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада