28 лютого
27 лютого
26 лютого
24 лютого
22 лютого
16 лютого
10 лютого
9 лютого
27 січня
26 січня
23 січня
21 січня
19 січня
13 січня

У Сумах майже 3400 людей мали проголосувати вдома

Такі цифри Суспільному надали у Зарічній та Ковпаківській районних територіальних виборчих комісіях. Як відбувалося таке голосування, дізнавались журналісти, які проїхали по декількох адресах разом із членами однієї з виборчих комісій.

На виборчій дільниці, яку розмістили у бібліотеці на вулиці СКД, майже 2200 виборців. 18 з них написали заяви, аби проголосувати вдома. Зі скринькою та бюлетенями у супроводі поліції по цих адресах виїхали троє членів комісії.
З дев’яти квартир, у яких виборці мали чекати вдома, в чотирьох нікого не було. А в одній жінка відмовилась голосувати.

На цих виборах вдома разом із чоловіком вирішила голосувати пенсіонерка Зоя Смирнова. Їй важко ходити, бо свого часу зламала шийку стегна. “Складнувато сьогодні правда було. Дуже, то ж зазвичай, одна чи дві, а сьогодні аж чотири їх, так що складнувато”, – розповіла пані Зоя.

Поверхом вище голосує 46-річний Сергій Тютенко. В інвалідному візку він чотирнадцятий рік після падіння з висоти на виробництві.

“Я сиджу вдома, майже нічого не бачу, виїжджаю дуже рідко. Я подивився в інтернеті, як правильно голосувати, аби не зіпсувати бюлетень. В основному, орієнтувався на партії. Як люди себе подають, чого хочуть. А орієнтуватися на персоналії, ну як? Людини не знаєш, то що він тобі розкаже з екрану телевізора, це ще нічого не означає. Потрібно дивитися, потрібно знати людину, чого він може, чого він робить, як він тримає своє слово”, – переконаний Сергій.

Із 18-ти квартир, які було заплановано відвідати, у більшості не відкрили двері, розповіла заступниця голови виборчої дільниці № 590902 Ольга Марченко.

“Були такі випадки, що відмовлялися у зв’язку з релігійними переконаннями. Були особи, яким за віком було дуже важко орієнтуватися в бюлетенях. Це, дійсно, було щось нове для них. Маленький шрифт, який не давав навіть в окулярах можливості прочитати. Дуже багато займає часу, в одній квартирі десь 30 хвилин або і більше”, – розповіла Марченко.
Усього у Сумах заяв на голосування вдома подали 3387 людей, розповіли голови районних виборчих комісій у Сумах. Жодної заяви від людей, інфікованих на коронавірус, які на самоізоляції або з підозрою на інфікування, не було.

Джерело: suspilne.media

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада