Вчора
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня
16 травня
12 травня
10 травня
9 травня

У Сумах не відкриються три оздоровчі табори, решта – чекають рішення Уряду

У Сумах рятувальники перевірили оздоровчі дитячі табори. Три з них працювати цього літа не будуть. Про це сказав начальник сектору управління ДСНС у Сумській області Артем Ніколаєнко.

Працівники ДСНС протягом червня перевіряли чотири із семи дитячих закладів для відпочинку. За результатами перевірки, керівники закладів отримали рекомендації щодо протипожежного захисту, і терміни їх впровадження.

“У ході перевірок встановлено, що 3 табори – “Чайка”, Зоряний КП “Шляхрембуд” та Зоряний ПАТ “Сумихімпром”, враховуючи санепідемситуацію, оздоровчу кампанію проводити не будуть”, – сказав Ніколаєнко.

Один з таборів, який планує відкритися, якщо буде відповідне рішення Уряду, – “Орлятко” ПАТ “Сумбуд”. Тут готові розмістити гостей у 3-ох корпусах, один із яких – триповерховий. За словами директора закладу, Олександра Кулика, зможуть прийняти 250 дітей за 1 зміну.

“Ми будемо працювати обов’язково, як вирішить Кабмін. Стосовно того, що це невигідно – так, це не вигідно. Але батьки телефонують і кажуть – заберіть наших дітей, бо вже на стелю скоро будемо лізти від них. Ми розуміємо, що це соціально необхідна дія, котру треба всяким чином впроваджувати в життя. З 1 серпня, якщо Бог дасть, і Кабмін то будемо працювати”, – говорить директор табору.

Загалом по області, за інформацією обласного департаменту соцзахисту, – 34 табори. Скільки дітей планували оздоровити – Суспільному у департаменті відповісти не змогли.

“Ми допустили 16 таборів. Відкриватися на 1 місяць чи на зміну зі сторони директорів таборів було сказано, що немає економічного ефекту. Гроші були передбачені, спочатку були передбачено 9 млн, потім 6. Коли Уряд остаточно вирішив, що в цьому році оздоровча кампанія не відбудеться, кошти були рішенням сесії зняті і передані на закупку медичного обладнання”, – розповів начальник депаратаменту Михайло Дубровський.

Джерело: suspilne.media

4 листопада
3 листопада