Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

У Сумах помер колишній суддя Апеляційного суду

Колектив Сумського апеляційного суду висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу смерті Олександра Харченка, щирої та чуйної людини, яка більше 30 років сумлінно та віддано пропрацювала в системі правосуддя.

Олександр Миколайович закінчив Харківський юридичний інститут у 1975 році. Ще до отримання диплому юний студент почав працювати в Зарічному районному народному суді стажером, а згодом — перевівся до роменського суду на аналогічну посаду. Через рік завдяки фаховості, професіоналізму, порядності та чесності Олександра Миколайовича обрали народним суддею Роменського міського народного суду, а ще через два — довірили йому очолювати установу.

До «апеляції» Олександр Харченко прийшов у 1986 році, де 9 років працював членом Сумського обласного суду, а вже у 1995 році сходинки його кар’єрного життя привели на посаду судді Верховного Суду України. У 2005 році Олександр Миколайович вийшов на пенсію.

«Світла пам’ять про суддю Олександра Харченка буде жити в його вчинках, спогадах рідних, колег, друзів. Щиро співчуваємо близьких для нього людей, всім серцем розділяємо біль важкої, непоправної втрати, підтримуємо у годину скорботи», — повідомляють на сайті Сумського апеляційного суду.

Джерело: debaty.sumy.ua

4 листопада
3 листопада