Вчора
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

У Сумах працівник Зарічного райсуду інфікувався Covid-19

Повідомляємо учасників судових засідань та відвідувачів суду, що у одного з працівників Зарічного районного суду м. Суми підтверджений випадок COVID-19. З 10 вересня 2020 року особа перебуває на лікарняному.

Для безпечного перебування в приміщенні суду проводиться дезінфекція. Тож шановні громадяни сьогодні прохаємо утриматися від відвідування суду.

З понеділка, 21 вересня 2020 рік, Зарічний районний суд м. Суми працюватиме в штатному режимі задля забезпечення кожному доступу до правосуддя.

З метою убезпечення відвідувачів та працівників суду від розповсюдження хвороби та масового поширення вірусної інфекції, просимо утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають Вашої обов’язкової присутності, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень.

Просимо поставитись з розумінням до тимчасових профілактичних заходів та пропонуємо Вам скористатись можливістю подати свої заяви чи інші звернення до суду:

  • через підсистему “Електронний суд”;
  • на офіційну електронну адресу суду: inbox@zr.su.court.gov.ua;
  • направити поштою: вул. Академічна, 13, м. Суми;
  • через скриньку, розміщену у фойє суду на 1 поверсі.

Отримати інформацію про рух справи можна на офіційному веб-сайті суду https://zr.su.court.gov.ua/sud1805/gromadyanam/csz/.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада