1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня

У Сумах презентують виставку «Миротворчість»

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день Миру, день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цього дня в Конгрес-центрі СумДУ о 14:00 відбудеться урочисте відкриття художньої виставки «Миротворчість» в рамках реалізації Програми по відновленню миру та діалогу для внутрішньо-переміщених жінок «Голос жінки має силу».

Цьогоріч виставка «МироТворчість» об’єднала найкреативніших та найтворчиших митців Сумщини, що представлятимуть свої художні твори.

Викладачі Сумської дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка – Любов Ярцова (член НСМНМУ), Тетяна Мельник; керівник Народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – Ольга Москаленко та керівник народної студії з вишивки та бісер плетіння, член НСМНМУ – Наталії Бабенко глибоко попрацювали над концепцією вернісажу.

Виставка налічує до 40 робіт, на яких  відобразили тепло, любов та мир.

Роботи, що представлені на вернісажі, створені за останні два роки, всі учасники виставки є постійними переможцями фестивалів та конкурсів на міжнародному та всеукраїнському рівні.

Організаторами виставки виступають ГО «Інтелект Сумщини» та кафедра психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада