У Сумах пройшли навчання з охорони судових установ

Поліцейські Головного управління Національної поліції разом зі співробітниками територіального управління служби судової охорони та працівниками Нацгвардії провели чергові навчання з охорони судових установ. Відпрацьовували екстремальні ситуації під час проведення судових процесів та у разі загострення обстановки в залі судового засідання.

Заняття проходили на базі Апеляційного суду. Мета навчання — забезпечення належного рівня професійної підготовки поліцейських та їх психологічної готовності до швидких і правильних рішень у нетипових умовах.

«Сьогодні ми відпрацювали питання нормативно-правової бази, алгоритм дій під час прояву масової непокори у залі судового засідання та порядок дій при виникненні надзвичайних ситуацій, — коментує Володимир Бабич, начальник територіального управління Служби судової охорони у Сумській області. –Та не менш важливим залишається питання обмін досвідом з колегами різних служб і взаємодія у виконанні службових завдань».

Під час навчань присутні показали високий рівень теоретичних знань та практичних навичок, а також продемонстрували впевнені та рішучі дії при блокуванні сторонніми особами виїзду із судової установи.