Вчора
25 липня
24 липня
19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2020/06/photo_2020-06-19_08-14-05.jpg)
У Сумах районний суд взяли під цілодобову охорону
Сьогодні, 19 червня, Зарічний районний суд м. Суми перейшов під цілодобову охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони в Сумській області.
Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області полковник Володимир Бабич особисто провів інструктаж співробітників, які заступили на службу з охорони та забезпечення безпеки, а також підтримання громадського порядку в Сумському окружному адміністративному суді.
Взяття під охорону судової установи відбулося без зайвих урочистостей, але з дотриманням доброї традиції, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області подарували жінкам колективу судової установи троянди, компліменти та гарний настрій.
This error message is only visible to WordPress admins
4 листопада
3 листопада