Вчора
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада

У Сумах водій маршрутки відзначився своєю ввічливістю та шанобливим ставленням до пасажирів

Сумчанка Ольга Олещенко поділилася позитивними відгуками про водія маршрутки №52, який по-особливому ставиться до АТОвців та їх близьких,  та й загалом ввічливий до всіх пасажирів, а за кермом дотримується всіх правил дорожнього руху.

«Хочу рассказать про водителя маршрутки 52. Мой муж Атошник, заходя в маршрутку муж протянул 5грн за меня и показал УБДшку, водитель сказал «Не надо», муж уточнил, что «деньги за жену», подумав, что он просто не понял, водитель повторил, что и за меня оплачивать не надо. Это приятно удивило. Плюс ко всему, он был очень вежлив со всеми пассажирами, когда просили остановку — весело отвечал каждому «Хорошо/конечно/без проблем»  мило подшучивал с пассажирами. Ехал по правилам, не лихачил, останавливался плавно. В общем редкое удовольствие от поездки на маршрутке.
Так к чему этот пост? Да просто мне стало даже немного не по себе, от того, что простая человеческая вежливость вызывает у меня такую радость и восторг. Неужели все так плохо в нашем обществе?» — написала Ольга у Фейсбук-групі sumy24.

Публікація сумчанки викликала в соцмережі пожвавлене обговорення, а інші містяни, які впізнали водія за описом, також дякують йому за шанобливе ставлення до військових та привітність.

«Я також колись попала на цього водія, дійсно він дуже ввічливий, стареньких і людей у формі возить безкоштовно. Дай Бог йому здоров’я!Своєю поведінкою він ламає стереотипи.Давайте попри поганий настрій,кризу,карантин…..будемо усі трішечки ввічливішими та добрішими!» — закликала Наталія Петровська.

«… не надо в хороших людях видеть плохое, мы так отвыкли от хороших поступках, что везде видим зло, даже в таком хорошем поступке. Водителю простое большое спасибо, побольше таких людей», — коментує Ольга Платонова.

А я хочу разбавить посты про хреновых маршрутчиков и их маршрутки. Хочу рассказать про водителя маршрутки 52. Мой муж…

Опубліковано Olga Oleshchenko Середа, 15 липня 2020 р.

4 листопада
3 листопада