Вчора
22 січня
21 січня
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня

У Сумах з вівторка перекриють рух транспорту по Харківській

З вівторка, 4 серпня, у Сумах буде обмежено рух громадського та приватного транспорту на ділянці дороги по вул. Харківська.

З опівночі вівторка, дорога по вул. Харківська, від пр-ту М. Лушпи до повороту на вул. Героїв Сумщини, буде повністю закритою. Перекриття автошляху пов’язане з ремонтними роботами, що наразі тривають на даній вулиці, а саме укладанням верхнього шару асфальтобеноту.

Рух транспорту повністю обмежать на центральній проїзній частині вул. Харківська, в’їздах та виїздах з неї. Транспорт рухатиметься пр-том. М. Лушпи та вул. Привокзальна.

Як повідомив директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера, протягом двох днів, тобто з вівторка по четвер, планується завершити ремонт ділянки дороги від вул. Героїв Сумщини до повороту ТРЦ «Мануфактура». Ремонт же всієї ділянки автошляху триватиме протягом п’яти-семи днів.

Мер Сум Олександр Лисенко наголосив, що роботи намагатимуться завершити якомога швидше, по можливості, працівники КП «Шляхрембуд» працюватимуть вночі. Він також звернувся до сумчан з проханням поставитись до перекриття дороги з порозумінням і протягом цього часу планувати свої поїздки з урахуванням зміненого руху транспорту.

Маршрути руху комунального громадського транспорту найближчим часом буде оприлюднено на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/u-sumah-z-vivtorka-perekriyut-ruh-transportu-po-harkivskij

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада