27 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада

У Сумах збільшуються випадки захворювання на коронавірус

Про це сьогодні, 15 червня, на апаратній нараді в мерії повідомила в.о. начальника міськвідділу охорони здоров’я Олена Чумаченко.

— Ми, як і по всій країні, маємо негативну тенденцію збільшення нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, — почала вона. — Минулого тижня маємо 13 зареєстрованих випадків, серед них 11 дорослих (4 на стаціонарному лікуванні в обласній інфекційній лікарні) і 2 дітей (обоє лікуються амбулаторно). З початку ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію маємо 63 зареєстрованих випадки, серед них 55 дорослих і 8 дітей.

42 людини вже одужали, в тому числі 5 дітей. На сьогодні на лікуванні 21 хворий: 5 дорослих, які лікуються в обласній інфекційній лікарні, одна дитина, яка лікувалася на стаціонарі, виписана додому на амбулаторне лікування, але ще не вилікувалася. На сьогодні 16 осіб на амбулаторному лікуванні. Контактних із підтвердженими — 210 осіб.

За тиждень в Сумах не вилікувався жоден пацієнт. 19 знаходяться з підозрою, 9 із них на стаціонарному лікуванні, 5 — у дитячій лікарні, в тому числі 2 дітей їз інших районів області. 5 знаходяться вдома.

4 листопада
3 листопада