4 грудня
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада

У Сумах здійснили наругу над найбільшим державним прапором

Днями у Сумах викрали державний прапор, що був встановлений біля молодіжного центру “Романтика”.

Це був найбільший український стяг в обласному центрі. Його за власний кошт придбав екс-губернатор Роман Грищенко, аби у центрі міста гордо майоріла державна символіка. На фото нижче видно, як цей прапор виглядав влітку.

Тепер замість поцупленого вивісили державний прапор значно менший і за попередній, і за червоно-чорний, що встановили націоналісти, та ще і візуально здається, що його розмістили нижче. Це схоже на знущання над державною символікою, тим паче, що за Конституцією єдиний державний прапор України –  стяг iз двох рiвновеликих горизонтальних смуг синього i жовтого кольорiв, а червоно-чорний прапор, який був знаменом УПА, сьогодні у суспільстві визнають далеко не всі.

Треба подумати, кому може бути вигідно здійснювати наругу над державним прапором у Сумах? До того ж, роблять це зараз, коли увага громадськості прикута до ескізу великого герба, який на конкурсі обрав уряд. Сподіватимемося, що правоохоронні органи розберуться, хто може бути до цього причетний і прагне розхитати ситуацію у місті, граючи з українськими символами.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада