Вчора
31 липня
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

У Сумиобленерго пояснили, на яких умовах поновили подачу електрики Міськводоканалу, попри борг

Представники Сумської обласної та міської ради гарантували втрутитися в ситуацію з боргом “Міськводоканалу” перед “Сумиобленерго”. Вони мають розглянути можливість виділення коштів “Міськводоканалу” для погашення заборгованості.

Таку відповідь надало товариство на запит Суспільного.

Щоб уникнути соціальної напруги та, зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусу, “Сумиобленерго” вкотре пішло назустріч комунальному підприємству та представникам влади, йдеться у листі.

“Сподіваємося, проблему буде вирішено, адже безоплатно надавати послуги енергетична компанія не має права. Стабільний розподіл електроенергії залежить від вчасної оплати за надані послуги, що гарантовано правилами роздрібного ринку електричної енергії”, – зазначається у відповіді.

Також додається, що вчасний розрахунок споживачів з “Міськводоканалом” і погашення боргів за водопостачання та водовідведення також допоможе уникнути проблеми розрахунку між підприємствами. Зокрема, згідно з наданою інформацією “Міськводоканалу” серед найбільших боржників перед ними є АТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання”, погашення заборгованості якого допомогло б водопостачальній компанії розрахуватися з АТ “Сумиобленерго”.

Джерело: suspilne.media

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада