Вчора
24 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
20 жовтня
19 жовтня
18 жовтня
16 жовтня

У сумських ПТУ поновлюються заняття

З 1 червня учні закладів профосвіти, для яких неможливо перенести практичне навчання в дистанційний формат, можуть виходити на заняття. Для випускників також зможуть організувати державну кваліфікаційну атестацію. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки від 25 травня.

Важливо, що почати роботу зможуть закладу профосвіти тільки тих регіонів, де місцева влада прийме рішення про пом’якшення карантину. Крім того, директор закладу повинен узгодити механізм роботи з місцевим управлінням освіти. Відвідувати профтех учні зможуть, зокрема для того, щоб скласти лабораторну роботу, пройти теми виробничого навчання або практику, відпрацювати водіння транспортного засобу і т. п. Під час уроку в кабінеті повинні знаходитися не більше 10 осіб одночасно, а провітрювати приміщення необхідно буде не менше 15 хвилин перед і після кожного заняття, пише shans.com.ua.

Адміністрація профтехзакладів повинна подбати про безпеку освітнього процесу. Щоб уникнути скупчення учнів в установі, адміністрація може змінювати графік освітнього процесу: починати заняття в різний час, скоротити або збільшити тривалість перерв, запланувати посменное навчання і т. п. У той же час МОН рекомендує не застосовувати очне навчання без гострої необхідності й комбінувати його з дистанційним освоєнням матеріалу.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/education/u-sumskih-ptu-ponovlyuyutsya-zanyattya

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада