29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

У Сумській області відремонтують 7 лікарень

У рамках всеукраїнського проєкту «Велике будівництво» відремонтують і наповнять сучасним обладнанням 210 приймальних відділень опорних лікарень за єдиними стандартами, де громадяни зможуть отримати якісні медичні послуги. До їх числа входять і 7 лікарень Сумщини, серед яких і Шосткинська Центральна районна лікарня, яка вже завершила розробку проєктної документації та пройшла її експертизу, і готується до осучаснення приймального відділення.

За словами головного лікаря медичного закладу Олега Штогрина, із семи опорних лікарень Сумської області, чотири вже пройшли процедуру проєктування та його експертизу, в їх числі і Шоскинська ЦРЛ.

За проєктом  сума капітального ремонту приймального відділення  становить 7 мільйонів 100 тисяч гривень, повідомляє shostkanews.city. Окрім ремонту, усі 210 медзакладів держава планує забезпечити сучасним обладнанням. За підрахунками, на такі потреби для Шосткинської центральної лікарні необхідно ще близько 7 млн. гривень.

«Ми включили в проєкт повне оновлення діагностичної бази першого поверха ЦРЛ, а саме — УЗД-апарат, фіброгастроскоп, наркозно-дихальне устаткування, дефибриллятори, комп’ютерний томограф

Загальна сума коштів по реконструкції та оснащенню обладнанням Шосткинської ЦРЛ становить понад 14 млн. гривень. Усю необхідну інформацію ми подали до обласного управління охорони здоров’я та Сумської ОДА», — розповів Олег Штогрин.

Наступний крок – оголошення тендеру на проведення робіт. Але це відбудеться тільки після виділення коштів.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/na-sumshhini-v-ramkah-proyektu-velike-budivnitstvo-vidremontuyut-7-likaren

 

4 листопада
3 листопада