Вчора
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

У Сумській облраді уточнили: підписали меморандум із країною, яка зникла більше 70 років тому

Як ми повідомляли, 7 серпня на сайті Сумської обласної ради з’явилося повідомлення про те, що голова облради Володимир Токар підписав Меморандум (дослівно) «про співробітництво та взаємодію між Україною, Корейською Республікою, Сполученими Штатами Америки, Республікою Польща, Ізраілем та Ірландією».

Тоді, у своїй новині, ми відзначили, що «Корейської республіки», з якою пан Токар підписав документ, не існує — є лише Республіка Корея. Очевидно, наш «посил» в облраді почули. Але, як бачимо, недочули: у повідомленні зробили виправлення, нібито меморандум був підписаний уже з «Кореєю» — країною, яка завершила своє існування більше 70 років тому.

Як свідчить історія, розгром Японії в Другій світовій війні поклав кінець японському пануванню в Кореї. Північна частина Кореї була окупована Радянським Союзом, а південна — Сполученими Штатами. У 1948 р. було створено дві держави — КНДР на півночі та Республіка Корея на Півдні. Корейська війна 1950—53 рр. закріпила розкол країни.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/politics/u-sumskij-oblradi-utochnili-pidpisali-memorandum-iz-krayinoyu-yaka-znikla-bilshe-70-rokiv-tomu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада