У Сумській податковій службі — новий керівник

3 червня відбулося представлення керівника Головного управління державної податкової служби у Сумській області колективу. Відповідно до наказу ДПС України від 02 червня 2020 року № 468-о начальником Головного управління ДПС у Сумській області призначена, у порядку переведення з Головного управління ДПС у Київській області, Наталія Кіяшко.

Свій шлях податківця Наталія Володимирівна розпочала з 1997 року в ДПА у м. Києві. Прийшла на роботу в податкову службу інспектором та поступово отримала досвід на керівних посадах.

У вітальному слові очільниця податкової Сумщини запевнила, що докладе максимум зусиль, щоб показники з наповнення бюджетів усіх рівнів динамічно зростали та виконувалися в повній мірі, а бізнес отримував послуги європейського стандарту.

Довідково: Кіяшко Наталія Володимирівна народилася 07 липня 1973 року у м. Києві. Має вищу освіту, у 1996 році закінчила Київський державний економічний університет за спеціальністю — облік і аудит, програма — облік і аудит в банках, кваліфікація — магістр з обліку і аудиту.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/u-sumskij-podatkovij-nova-ochilnitsya-z-kiyeva