27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня

Учасників ЗНО з температурою вище 37,2° не допускатимуть до тестування

­Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія Гробова під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій та міськими головами щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

«У зв’язку з тим, що в державі зараз карантинна ситуація, наразі є напруга і серед учасників та організаторів проведення ЗНО, – зазначила Вікторія Гробова. – Головне для нас – це створення безпечних умов для учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, обов’язково мають бути проведені профілактичні огляди пунктів проведення ЗНО».

Крім того, до запуску на пункт тестування буде здійснюватися процедура термометрії учасників тестування. Якщо в дитини температура буде вищою за 37,2°, медичний працівник не пропустить такого учасника на пункт тестування. Також не допускатимуться до ЗНО особи з ознаками гострого респіраторного захворювання.

«Є такі випадки, коли в людини у стресовій ситуації може підвищуватися температура. Якщо у вашої дитини є такі симптоми, ми радимо батькам взяти довідку у сімейного лікаря, а учень має її привезти на пункт тестування, щоб ми знали, що для цієї дитини це нормальний стан здоров’я», – наголосила посадовець.

Довідково. Ті, хто не зможуть з поважних причин скласти ЗНО в основну сесію, зможуть це зробити під час додаткової сесії.

Джерело debaty.sumy.ua

 

4 листопада
3 листопада