Вчора

Увага! Розшукується безвісти зникла жінка

Після сварки з рідними жінка пішла з дому і назад не повернулась, місцеперебування її залишається невідомим. Поліцейські ведуть пошуки 32-річної жінки і звертаються за допомогою до громадян.

На вигляд розшукуваємій 30-35 років, зростом 170 см, худорлявої статури. Має темне коротке волосся та карі очі. На животі мається шрам від операції. Жінка може проявляти агресію.

Була вдягнена у зелену куртку, як на фото, чорну кофту з міховим коміром та коричневі вельветові штани. Взута у сині туфлі. При собі жінка мала два білі мішки з одягом, фіолетову валізу та мольберт. Пересувалася вона на світло-зеленому велосипеді.

Поліція встановлює місцезнаходження безвісти зниклої та звертається до всіх небайдужих громадян з проханням допомогти у розшуку Олени Коваль.

Якщо комусь з громадян відоме місцеперебування зниклої, або її бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в її розшуку, — повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м. Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефоном (050) 327-91-48, чи на цілодобову лінію служби «102».

Вчора