![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2020/05/baaf5d6d38e5d33511540930e16b192b_L.jpg)
В області на дні водоймів виявляють снаряди
24 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено роботи зі знешкодження трьох 76-мм артилерійських снарядів часів Другої Світової війни, які раніше було виявлено в Конотопському районі.
Того ж дня, об 14:53, до Служби порятунку «101» надійшла інформація про виявлення на дні водойми (на глибині 0,5 м) восьми 57-мм артилерійських снарядів — на відстані до 5 км від житлових будинків с. Боромля Тростянецького району. Ще один випадок мав місце в с. Сосонка Охтирського району на відстані до 1,5 км від житлових будинків, де місцевим мешканцем було виявлено один 76-мм та один 122-мм артилерійський снаряд.
На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.