Вчора
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня
5 грудня

В Охтирці на кладовищі орудував крадій

В Охтирці дільничний офіцер поліції викрив «цвинтарного» крадія

Під час відпрацювання території дільничний офіцер Охтирського відділу поліції на місцевому кладовищі помітив могилу, з якої зникла металева огорожа. Характер пошкоджень та залишки частини огорожі свідчили про те, що тут попрацював крадій. У ході перевірки осіб, які займаються збором брухту і схильні до вчинення крадіжок, поліцейський виявив 51-річного місцевого жителя. А поспілкувавшись з ним, переконався, що саме цей чоловік і «погосподарював» на могилі.

Той теж не заперечував і пояснив, що на злочин його штовхнуло безгрошів’я. Останнім часом чоловік не мав постійного місця роботи, перебивався випадковими заробітками, тож аби здобути грошей на випивку і закуску, не зупинився навіть перед крадіжкою з кладовища. Викрадену огорожу здав до одного з пунктів прийому металобрухту за 120 грн. Виручені кошти витратив на горілку.

Вкрадений на кладовищі метал поліцейські вилучили та повернули родичам похованої людини. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 297 Кримінального кодексу України «Наруга над могилою». Санкція статті передбачає покарання у вигляді до трьох років позбавлення волі.

4 листопада
3 листопада