1 грудня
30 листопада
27 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада

Вадим Акпєров пошився у дурні, глузуючи над консервацією фонтанів на Театральній площі

Не встиг закінчитися перший тур виборів міського голови і дещо стихнув політичний ажіотаж, як у Сумах порохоботи розганяють чергову зраду. Цього разу головний «євросолідарник» області, він же кандидат у мери Вадим Акпєров відверто глузує у соцмережах над консервацією фонтанів на Театральній площі.

«Вибори закінчились, фонтан можна відключати» — таким дописом поділився він на своїй сторінці у Фейсбуці.

Судячи з цього посту, Вадим Акпєров взагалі не має уявлення, як саме мають утримуватися водограї і для чого на зимовий період робиться їх консервація, хоча претендує на крісло міського голови Сум. Очевидно, йому навіть не приходить думка про те, якщо зараз залишити нещодавно відкриті фонтани, то за перших же морозів вони розмерзнуться і вийдуть із ладу.  Невже можна допустити до керування містом людину, яка не розбирається в елементарних речах? Такий горе-господарник, як Акпєров, наробить шкоди вже тільки через відсутність знань і досвіду.

Варто зауважити, що демонтаж фонтанів на Театральній площі на зимовий період проводиться не через чиїсь забаганки, а з практичною метою — для збереження дороговартісного обладнання від низьких температур.  Відповідні роботи провело КП «Міськсвітло» за рахунок коштів, що були передбачені на поточний рік на обслуговування міських водограїв. До нового сезону устаткування зберігатиметься на території цього комунального підприємства.

Тож Вадиму Акпєрову, перш ніж балотуватися в мери, варто було б дізнатися хоч про основні аспекти господарювання міста, щоб не пошитися в дурні, як у темі з консервацією фонтанів. Втім, цей приклад добре показує сумчанам, що насправді з себе представляє кандидат від «Європейської солідарності» в очільники обласного центру.

4 листопада
3 листопада