11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня

Валерій Волков про тиск Деркача та відносини із партією «Наш край»

Останній час почало з’являтися багато фейкової інформації про стосунки народного депутата Андрія Деркача та депутата Сумської обласної ради Валерія Волкова. У зв’язку із цим ми звернулися до Валерія Валентиновича за коментарем, щодо цієї інформаційної атаки, щоб зрозуміти хто і навіщо «розхитує» дуже непросту ситуацію в Путивльській громаді.

Ось що із цього приводу нам розвовів В.В.Волков:

Хочу одразу розставити кілька крапок на “і” по питанням, які останнім часом почали піднімати люди із сумнівною позицією та намірами.

  1. Щодо Деркача. Ні для кого не секрет, що ми із ним маємо давній конфлікт, за що мені доводилося багато чого зтерпіти у попередні роки.
  2. Він, як людина безумовно впливова, прагнула нав’язати своє бачення подальшої долі для Путивльскої громади. У мене був свій погляд на розвиток нашої батьківщини. У 2019 році нам навіть вдалося отримати умовно “свободу” і піти на вибори не від його політичної сили, а від “УКРОПу”.
  3. У 2020 році ситуація змінилася. Андрій Дрекач збільшив свій вплив на обласному рівні. Багато питань по программам фінансування вирішувалося через нього і у мене тоді був вибір – поставити власні амбіції вище, знехтувати інтересами путивлян і піти знову війною проти Деркача, або ж приєднатися до “Нашого краю”, щоб Путивльська громада не була відсторонена від обласного та республіканського фінансування. Звичайно тоді довелося обрати партію “Наш край”.
  4. Але і така ситуація не була стабільною. Уже влітку 2021 року політичний ландшафт Сумщини почав стрімко змінюватися (не в останню річ цьому посприяли санкції, які ввів Уряд Сполучених Штатів Америки проти Андрія Деркача за намагання вплинути на хід виборів Президента). Отримавши певну свободу дій, я 23 липня 2021 року написав заяву про складання із себе повноважень голови фракції “Наш край” в обласній раді. Ось що я тоді сказав (від слів своїх і зараз не відрікаюсь):

“На жаль, ми опинилися по факту в некерованій політичній партії, стали заручниками ситуації. Дійшло до того, що така позиція вже була не просто нульовою, а почала завдавати відвертої шкоди моїм виборцям — нас почали обділяти державними субвенціями…

І далі було б тільки гірше, – враховуючи, що мені як голові опозиційної фракції доводилося б постійно встрявати в політичні конфлікти, виступати з різними опозиційними заявами і підписувати документи, що дискредитують владу… Я ж хочу конструктивних результативних рішень, тому така доля апріорі не для мене. Та й як думаєте, Путивльській ОТГ після всього цього стали б допомагати, враховуючи, що основний кістяк «Нашого краю» в облраді це якраз мої депутати-земляки? Думаю, відповідь очевидна.

Свого часу нам не залишили вибору і через виборче законодавство, я змушений спочатку працювати з партією «УКРОП» (з якою ми теж показали рекордний результат на виборах по області) і ось рік тому з «Нашим краєм». Працювали завжди з максимальною віддачею, і ніхто мені не зможе дорікнути, що це було не так. Але при цьому головне ж завдання від зміни бренду партії не змінилося — і на головне місце я завжди ставитиму Путивльщину, а не підтримку політичного проекту.

Деякі «доброзичливці» заявили про втечу — але я якраз залишився на місці, зі своїми путівлянами, продовжую в міру можливостей вирішувати проблеми, а ось ті, хто таке кажуть, — де вони? Яку користь вони приносять для моєї рідної Путивльщини?”

  1. І останнє, що хотів би сказати. Сьогодні Путивльщина, не зважаючи на близькість до кордону, продемонструвала єдність і однозначність у своєму виборі. Однак, схоже, така ситуація когось дуже не влаштовує і він хотів би це змінити. Від так, почали массово запускати в інформаційний простір різного роду фейкову інформацію, яка покликана розхитати ситуацію у Путивлі і, можливо, навіть, призвести до трагічних наслідків. Кому це вигідно – відповідь очевидна!..
4 листопада
3 листопада