Вчора
22 січня
21 січня
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня

«Велике будівництво»: «АМК РЕМ-БУД» завершує внутрішньооздоблювальні роботи у сучасному дитсадку на Київщині

Фахівці підприємства завершують внутрішньооздоблювальні роботи у приміщеннях і разом з цим займаються благоустроєм території дитячого садка у селі Синяк Вишгородського району Київської області.

Команда «АМК РЕМ-БУД» продовжує натхненно працювати не тільки над розбудовою низки інфраструктурних об’єктів, а й будівництвом «з нуля» соціально значимих закладів. Так, реалізуючи програму Президента «Велике будівництво», фахівці компанії активно працюють над будівництвом сучасного дитсадка у селі Синяк, що на Київщині.

Зведення важливого для громади об’єкту на 75 місць просувається щоденно. Наразі бригади «АМК РЕМ-БУД» завершують внутрішньооздоблювальні роботи у приміщеннях майбутнього навчального закладу. Зокрема, там закінчують стелити лінолеум, прокладати електрику, встановлювати сантехніку.

Паралельно з цим фахівці «АМК РЕМ-БУД» займаються благоустроєм території ДНЗ: облаштовують тротуарну плитку, доріжки, покриття на території дитячих майданчиків та у павільйонах, встановлюють бордюри, навіси вхідних груп і металеву огорожу.

У перспективі, серед іншого, буде виконано озеленення території, облаштування сучасних ігрових майданчиків, встановлення сучасних і комфортних меблів та медичного обладнання.

Нагадаємо, що фахівці «АМК РЕМ-БУД» вже звели двоповерхову будівлю загальною площею 1291,12 м.кв. Площа забудови ДНЗ складає 766,76 м.кв., а загальний будівельний об’єм – 4980,0 м.куб.

При будівництві дитсадка працівники «АМК РЕМ-БУД» застосовували новітні технології, а також впроваджували інноваційні заходи з енергозбереження.

Роботи з будівництва сучасного дошкільного навчального закладу у Синяк фахівці компанії планують завершити до кінця нинішнього року.

«АМК РЕМ-БУД» доклала всіх зусиль, аби маленьким вихованцям ДНЗ було затишно та комфортно, а для працівників – створені умови для належної роботи.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада