28 лютого
27 лютого
26 лютого
24 лютого
22 лютого
16 лютого
10 лютого
9 лютого
27 січня
26 січня
23 січня
21 січня
19 січня
13 січня

Верховний Суд залишив без змін покарання для нападників на бізнесмена на Сумщині

Двоє 22-річних молодиків, які скоїли розбійний напад, отримали справедливе покарання.

Нагадуємо, що 29 квітня 2018 року в м. Шостка двоє осіб намагались відібрати сумку в потерпілого. Нападники знали, що чоловік займається обміном валют, відтак із собою в нього повинна бути готівка. Того дня, озброївшись битою, вони зайшли в під’їзд багатоквартирного будинку, де на сходах між 1 та 2 поверхами чекали його повернення додому. Близько 15 год у під’їзд зайшов потерпілий. Коли чоловік почав підніматись сходами, один із нападників ударив його ззаду по голові битою та намагався вирвати з рук барсетку. Потерпілий не розгубився, почав чинити опір та схопив одного з нападників. Інший втік. Затриманого нападника потерпілий затягнув у квартиру та викликав поліцію. Через декілька годин співробітники поліції затримали іншого.

Суд першої інстанції визнав обох обвинувачених винними в інкримінованому злочині за ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений групою осіб) КК України та засудив до 3 років позбавлення волі. Шосткинська місцева прокуратура не погодилась з таким рішенням суду та оскаржила його в апеляційній інстанції. Вироком Полтавського апеляційного суду від 3 вересня 2019 року обвинуваченому, який ударив потерпілого битою по голові, призначено покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. Його співучасник проведе за гратами 7 років, майно також підлягає конфіскації.

«У свою чергу засуджені звернулись до суду касаційної інстанції через невідповідність, на їх думку, призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення і наполягали на скасуванні вироку. Однак Верховний

Суд погодився з доводами прокурора, відтак залишив покарання без змін», – розповів прокурор Шосткинської місцевої прокуратури В’ячеслав Шкатула.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада