Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Верховний Суд залишив за гратами майора, який намагався перелетіти в Росію через Сумщину

Верховний Суд залишив без зміни вирок Хмельницького міськрайонного суду стосовно майору Кірєєва. У 2014-му році військовослужбовець два рази повідомляв про вильоти літака-розвідника з Миргорода в зону АТО. Потім він повідомив про виліт цього ж літака зі Старокостянтинова в Миргород — уздовж кордонів із РБ і РФ. Тоді ж, пролітаючи над Шосткою, майор не послухався штурмана, який говорив тримати курс на Лебедин, і направив Су-24МР у бік кордону. Однак, зрозумівши, що там він не зможе самостійно дістатися до будь-якого аеродрому і посадити літак, повернувся на заданий курс, пише ngp-ua.info.

Як з’ясувала розвідка, раніше до майора Кірєєва приїжджав брат-священнослужитель із Хабаровського краю. Через нього військовослужбовець і налагодив контакт із російською розвідкою. Одним з її завдань було заволодіння літаком-розвідником із подальшим перекиданням у РФ. За це Кірєєву було обіцяно 30 тисяч доларів, квартира, звання полковника і влаштування дружини на роботу. Майор спробував виїхати в 14-му році в Росію, але командування відмовило йому в цьому. Тоді він відправив дружину, яка зустрілася зі спецслужбами.

Замість звання полковника майор Кірєєв отримав 12 років позбавлення волі. Він спробував оскаржити цей вирок в апеляційному суді, а потім — у Верховному. Але всі його спроби виявилися марними.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада