Вчора
18 жовтня
16 жовтня
15 жовтня
14 жовтня
13 жовтня
12 жовтня
11 жовтня

Верховний Суд залишив за гратами майора, який намагався перелетіти в Росію через Сумщину

Верховний Суд залишив без зміни вирок Хмельницького міськрайонного суду стосовно майору Кірєєва. У 2014-му році військовослужбовець два рази повідомляв про вильоти літака-розвідника з Миргорода в зону АТО. Потім він повідомив про виліт цього ж літака зі Старокостянтинова в Миргород — уздовж кордонів із РБ і РФ. Тоді ж, пролітаючи над Шосткою, майор не послухався штурмана, який говорив тримати курс на Лебедин, і направив Су-24МР у бік кордону. Однак, зрозумівши, що там він не зможе самостійно дістатися до будь-якого аеродрому і посадити літак, повернувся на заданий курс, пише ngp-ua.info.

Як з’ясувала розвідка, раніше до майора Кірєєва приїжджав брат-священнослужитель із Хабаровського краю. Через нього військовослужбовець і налагодив контакт із російською розвідкою. Одним з її завдань було заволодіння літаком-розвідником із подальшим перекиданням у РФ. За це Кірєєву було обіцяно 30 тисяч доларів, квартира, звання полковника і влаштування дружини на роботу. Майор спробував виїхати в 14-му році в Росію, але командування відмовило йому в цьому. Тоді він відправив дружину, яка зустрілася зі спецслужбами.

Замість звання полковника майор Кірєєв отримав 12 років позбавлення волі. Він спробував оскаржити цей вирок в апеляційному суді, а потім — у Верховному. Але всі його спроби виявилися марними.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада