1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого

Вихід із карантину: у Глухові прогнозують конфлікти щодо роботи автотранспорту

 Глухівська автостанція готова до роботи. Спочатку, там планують відновити усі приміські рейси в межах 50 км, зокрема, і в Шостку, хоч це вже міжміський маршрут. Усі працівники та пасажири мають  бути в масках.

Перевозити людей можна не більше, ніж є місць у транспорті. Забороняється робота залів очікування. А в приміщенні можна перебувати по кілька чоловік.

«Не зрозуміло, як люди мають очікувати транспорт, якщо будуть закриті зали, адже на вулиці отримаємо ще більше скупчення. Якщо дозволять працювати громадській вбиральні, то як забезпечити її роботу, якщо вхід тільки через закриту залу? Прогнозуємо, що ставатимуться конфлікти і обурення через кількість місць: як водій лишить на вокзалі людей із села? Це ж бійки, штовханина, та й чим дістатися додому? Перевізники на приміських маршрутах будуть у збитку. У той же час, ні для кого не секрет, що під час карантину підпільно працювали часники, які і скринінгу не проводили, і пасажирів не рахували», – прокоментував виданню «Неделя» начальник автостанції «Глухів» Олександр Никончук.

4 листопада
3 листопада