28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня
30 серпня
28 серпня

Віталій Калініченко передав камуфляжний матеріал для чергової групи волонтерів із Лебединщини

Депутат Сумської обласної ради Віталій Калініченко і надалі підтримує волонтерський актив Сумського району, разом допомагаючи  Збройним силам України. За останній час вже третій старостат – із села Пристайлове Лебединської громади – звернувся до народного обранця із запрошенням на власні очі подивитися, як місцеві жителі згуртувалися для плетіння маскувальних сіток нашим захисникам. Звісно, і цього разу ініціатива громадян не залишилася без уваги: для них, як і для волонтерів із Калюжного та Лікарського, депутат передав камуфляжний матеріал, з якого плестимуть захисні сіті на фронт.

«Схоже, моя допомога волонтерам із сіл Калюжне (Лебединська ОТГ) та Лікарське (Миколаївська ОТГ) стала “вірусною” і ось вже маємо організацію нових колективів волонтерів, які також прагнуть бути корисними Збройним Силам України та нашій державі.

Сьогодні на запрошення старости Сергія Павловича Калініченка побував у селі Пристайлове Лебединської об’єднаної територіальної громади. Там, як і в Калюжному та Лікарському, зібралися небайдужі жителі і також вирішили зайнятися плетінням маскувальних сіток. Вирішив підтримати і це починання, надавши необхідний камуфляжний матеріал.

Бачачи з яким завзяттям у скрутну хвилину навіть пенсіонери прагнуть бути корисними нашим захисникам,  розумієш – ворог буде РОЗБИТИЙ, ПЕРЕМОГА буде за нами!» – написав Віталій Калініченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, нещодавно депутат передав для Збройних сил України чергове, четверте  авто підвищеної прохідності. Постійно підтримуючи армію, Віталій Калініченко не забуває і про буденні потреби жителів Сумського району. Зокрема, він допоміг з ремонтом доріг в Лебединській громаді, виділивши три самоскиди зі щебнем для села Калюжне.

4 листопада
3 листопада