Вчора
31 липня
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

Віталій Максименко передав путивльчанам вітання від губернатора Сумщини з нагоди Дня партизанської слави

Заступник голови облдержадміністрації взяв участь в урочистостях до Дня партизанської слави, що проходили в Спадщанському лісі на Путивльщині.

Віталій Максименко передав вітання від голови Сумської облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА жителям Путивльського району, адже саме цей край в роки Другої світової війни став осередком народного спротиву.

«Патріотизм і самовіддана боротьба тисяч добровольців зміцнювала надію людей на визволення, додавала сил жити, наближала Перемогу, – зазначив Віталій Максименко. – Легендарні простори Спадщанського лісу зберігають і сьогодні пам’ять про жителів області, котрі підпільно боролися з ворогом, надавали допомогу та підтримку бійцям фронту».

Заступник голови облдержадміністрації побажав міцного здоров’я ветеранам і сьогоднішнім захисникам України, вдячності та турботи з боку суспільства, шани і синівської любові від підростаючого покоління.

«Наш спільний моральний обов’язок – виховувати дітей і молодь на прикладах героїзму і мужності. Виховувати їх маємо так, щоб вони завжди були готові встати на захист України, у важку хвилину підставити плече допомоги тим, хто дорогою ціною платив за свободу тоді, і тим, хто відстоює незалежність нашої країни сьогодні», – підкреслив Віталій Максименко.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада