Вчора
1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого

Власниця приміщення на Покровській подала заяву в поліцію через правове свавілля керівництва Сумської міськради

У Сумах тривають перипетії  щодо приміщення на схилі Покровської площі. Як ми вже писали раніше, власниця міні-кафе Анна Шуляк два роки не може почати тут ремонтні роботи, бо міська рада вперто відмовляється надавати їй в оренду земельну ділянку. Більше того – підприємицю намагаються у судовому порядку позбавити права власності, яке вона свого часу набула законно.

Так, на розгляді Зарічного районного суду м.Суми перебуває справа за позовом Сумської міської ради про визнання недійсним договорів купівлі-продажу нерухомого майна в центрі міста, скасування рішень про їх державну реєстрацію, а також зобов’язання звільнити земельну ділянку.

Попри те, що Анна Шуляк і досі є власницею приміщення, в мерії уже вирішили демонтувати усі конструкції. Відповідне доручення міський голова надав своїм підлеглим під час апаратної наради.

Чи доцільно в умовах сьогодення виділяти гроші на демонтаж із міського бюджету? Таке питання журналісти телеканалу СТС поставили сумчанам. На думку містян, важливіше наразі опікуватися питаннями безпеки:

«Думаю, що це неважливо зараз, не на часі. Колись його потрібно впорядковувати, але сьогодні треба озброюватися, дбати, щоб усе було добре».

«Ми живемо у прикордонній смузі. Коли у лютому у нас почалися військові дії, то люди самі шукали собі спорядження, самі купували бронежилети. Дуже багато допомогли волонтери, але цього замало. Подивіться на людей з тероборони в західній Україні( там вони ходять наче кіборги) і порівняйте з оснащенням тероборони в Сумах».

Нагадаємо, на сайті Сумської міської ради вже поквапилися розмістити опитування про те, який об’єкт інфраструктури сумчани хочуть бачити на Покровській. Але як можна вирішувати, що там будувати, якщо це приватна власність?

У зв’язку з останніми подіями власниця приміщення Анна Шуляк 15 серпня подала заяву до поліції про зловживання службовим становищем особами міської ради.

«Заява за даним фактом була зареєстрована в єдиному обліку Сумського районного управління поліції. Наразі поліцейські проводять перевірку інформації, викладеної у зверненні. У разі виявлення ознак кримінального правопорушення відомості будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань», – повідомила інспектор відділу комунікації ГУНП у Сумській області Катерина Шосталь.

Цікаво, що у Сумській міській раді відмовились коментувати  тележурналістам будь-що з цього приводу – чи-то просто не знають, що сказати, бо не розуміють власних дій; чи розуміють, що вчинили правопорушення, і тому вирішили мовчати, щоб не ускладнювати для себе ситуацію.

4 листопада
3 листопада