Вчора
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня

Володимир Пугач з «АМК РЕМ-БУД» про ремонт доріг у Підопригорах: «Приємно співпрацювати з соціально відповідальним бізнесом»

Керівник бригад ТОВ «АМК РЕМ-БУД» Володимир Пугач розповів про хід виконання ремонту доріг у селі Підопригори, де вже 20 серпня відбудеться фестиваль студії «Квартал 95», присвячений 30-й річниці Незалежності України.

«Триває оновлення дорожнього покриття на трьох вулицях, які пересікають одна одну: Прихідській, Влизька і Центральній.
Проектом передбачено вкладання вирівнюючого шару асфальтобетону та верхнього шару асфальтобетону товщиною 5 см. Оскільки ці дороги давно не бачили ремонту, спочатку ми добре вирівнюємо основу. Наразі бригади компанії «АМК РЕМ-БУД» проводять розливання в’яжучих матеріалів та роблять улаштування гарячих покриттів із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші», – поінформував Володимир Пугач.

Основне фінансування ремонту доріг у Підопригорах відбувається за рахунок державного підприємства «Дороги Сумщини», також бере участь у фінансуванні приватне підприємство «Надь» на чолі з Андрієм Кириченком.
За словами Володимира Пугача, працювати з соціально відповідальним бізнесом приємно, тим більше, коли бачиш, що люди дійсно горять бажанням розвивати рідне село і активно долучаються до реалізації важливих проєктів.

«За планом термін виконання ремонтних робіт – до 5 серпня, однак ми розраховуємо завершити роботи раніше, до кінця місяця або й раніше. Тож на фестиваль студії «Квартал-95» люди їхатимуть вже красивою дорогою», – зазначив представник ТОВ «АМК РЕМ-БУД».

Возможно, это изображение (дерево и дорога)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада