Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Як проходить голосування на місцевих виборах у Шостці

Журналісти завітали на відкриття виборчої дільниці, яка знаходиться на базі школи №11 у Шостці. О 7:55 на подвір’ї чекали нагоди здійснити свій громадянський обов’язок три людини.

На дільницю намагаються запускати обмежену кількість людей, а також проводять температурний скринінг, передає shostkanews.city.

У часи пандемії коронавірусу процес голосування дещо змінився. Виборці мають дотримуватися соціальної дистанції щонайменше у 1,5 метри. Це ж стосується і членів комісій. Користування антисептиками та носіння захисних масок є обов’язковим.

«Через кожних три години члени комісії будуть змінювати маски та перчатки. Через кожні дві години ми оброблюватимемо скриньки, через кожні чотири години будемо мити підлогу своїми зусиллями», — зазначила голова дільничної комісії №590872 Тетяна Булітко.

На виборах-2020 українці мають змогу обрати депутатів сільських, селищних і міських рад та сільських, селищних і міських голів. Виборці отримали 4 бюлетені різного кольору. Щоб проголосувати за партію, потрібно у пустому квадраті бюлетеня – напроти обраної політичної сили – поставити будь-яку позначку. Згодом треба обрати кандидата в депутати від цієї партії та вписати його номер у квадраті з трафаретом. Розібратись із всіма нововведенням у голосуванні було легко не всім.

«Взагалі це найважчі вибори, тому що 4 бюлетеня і плюс ці обмеження — це просто кошмар! 8 ранку і вже — черга!», — сказав Віталій — один із перших шосткинців, що проголосував на цій дільниці.

Для людей з ознаками хвороби є окрема кабінка.

«Температуру на вході заміряють і якщо у людини вона 37 — 37,2 – ми направляємо у кабінку для хворих. Якщо температура вища – пропонуємо звернутись до лікаря», — зазначила голова дільничної комісії.

Загалом на цю дільницю протягом дня має прийти більше 1624 виборці. В умовах пандемії діятиме і виїзна скринька.

Багато хто з опитаних приніс свою ручку на голосування, як радило напередодні МОЗ.

Шосткинці говорять, що коронавірус ніяк не вплинув на їх бажання здійснити свій громадянський обов’язок.

Волевиявлення має завершитися о 20:00 на усіх дільницях України.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада