Вчора
25 жовтня
24 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
20 жовтня
19 жовтня

Як проходитеме ЗНО-2020 на Сумщині

Обласний департамент освіти і науки провів відеоселекторну нараду з питань реалізації проєкту тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

В онлайн-заході взяли участь керівники місцевих органів управління освітою шести округів, керівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, директори закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, відповідальні за ЗНО та відповідальні за пункти тестування. Під час наради обговорено проект тимчасових рекомендацій.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова наголосила на обов’язковому дотриманні протиепідемічних заходів при проведенні ЗНО: визначення маршрутів довезення, графіка допуску учасників до пунктів, де буде проходити тестування, місць розсадки з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,2 метра один від одного, наявність маски, проходження термометрії, обробка рук антисептиками, а напередодні предметних сесій ЗНО – прибирання та дезінфекція поверхонь та місць для сидіння.

Окрему увагу приділено термінам проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яка розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії, пробне ЗНО з української мови і літератури учасники складуть 15 червня 2020 року, інші навчальні предмети – 17 червня 2020 року.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада