27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня

Як проходитеме ЗНО-2020 на Сумщині

Обласний департамент освіти і науки провів відеоселекторну нараду з питань реалізації проєкту тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

В онлайн-заході взяли участь керівники місцевих органів управління освітою шести округів, керівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, директори закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, відповідальні за ЗНО та відповідальні за пункти тестування. Під час наради обговорено проект тимчасових рекомендацій.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова наголосила на обов’язковому дотриманні протиепідемічних заходів при проведенні ЗНО: визначення маршрутів довезення, графіка допуску учасників до пунктів, де буде проходити тестування, місць розсадки з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,2 метра один від одного, наявність маски, проходження термометрії, обробка рук антисептиками, а напередодні предметних сесій ЗНО – прибирання та дезінфекція поверхонь та місць для сидіння.

Окрему увагу приділено термінам проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яка розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії, пробне ЗНО з української мови і літератури учасники складуть 15 червня 2020 року, інші навчальні предмети – 17 червня 2020 року.

4 листопада
3 листопада