Вчора
25 липня
24 липня
19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2020/06/104218164_1170415436627018_2977052329596599553_o.jpg.pagespeed.ce_.FEoASZ-Z6z.jpg)
Юні глухівчанки підкорили журі конкурсу талантів
“Фестиваль талантів та краси Весна-2020” пройшов у місті Дніпро. Вперше за 5 років захід проходив онлайн.
Сестрички Софія та Анастасія Зайцеви, учениці Глухівської ЗОШ №6, стали учасницями конкурсу. Дівчатка вразили поважне журі, показавши відмінні результати, повідомляє hlukhiv.info.
Анастасія Зайцева, учениця 2-А класу (класовод Гапонько Т.М.), захопила своїм талантом та артистизмом, за що нагороджена дипломом лауреата І ступеня у жанрі “Театральний”.
Софія Зайцева, учениця 1-А класу (класовод Карпицька О. В.), зачарувала жюрі ніжністю і проникливістю, за що стала пережницею у номінації “Міні-міс Ніжність”.
This error message is only visible to WordPress admins
4 листопада
3 листопада