Вчора

За настирливе чіпляння до дівчат суд присудив два місяці

Жителю Сумщини присудили два місяці за настирливе чіпляння до дівчат.

Конотопський районний суд розглянув справу за обвинуваченням Артура Курильченка у хуліганстві.
Згідно з вироком суду, чоловік 9 грудня минулого року року на зупинці біля магазину «Салют» у Конотопі помітив незнайому 16-річну дівчину, яка йшла та розмовляла по телефону. Під приводом познайомитися він став словесно чіплятися до неї, намагався обійняти та заважав їй розмовляти, забираючи телефон. У зв`язку з цим дівчина по телефону покликала на допомогу свою 17-річну подругу. Почувши це, обвинувачений відібрав у неї мобільний. Її подруга, яка тоді вже підійшла на місце, забравши із рук особи обвинуваченого телефон, стала з`ясовувати в останнього, чому він чіпляється до її подруги. У відповідь той ухопив дівчину за одяг та вдарив її по голові. В іншої дівчини задля перешкоджання виклику допомоги він відібрав телефон і викинув його. Після такого дівчата намагалися втекти, але обвинувачений їх наздогнав посеред проїздної частини дороги навпроти магазину «Катерина» та почав з силою обіймати одну з них, а потім штовхнув на узбіччя, коли побачив автомобіль. Після цього знову схопив, намагаючись обійняти, та дівчата покликали на допомогу. Коли до них підійшов перехожий, обвинувачений відпустив дівчат, вони побігли у двір будинку.

Але там чоловік їх наздогнав уже в під’їзді та, схопивши одну із дівчат, притиснув її до стіни. Дівчина відштовхнула його від себе та разом із подругою виштовхали з під`їзду і тримали двері. Але він їх відчинив та, вхопивши одну з дівчат, підняв, але не втримався на ногах і разом вони впали на підлогу. Внаслідок такого дівчина вдарилася обличчям об землю та отримала садна. Піднявшись, вона намагалася втекти, але обвинувачений схопив її знову. Та за допомогою подруги врешті-решт дівчина вирвалася і втекла. Після цього обвинувачений розбив каменем вікно на першому поверсі цього будинку.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину та щиро розкаявся у вчиненому. За розбите вікно він просив суд суворо не карати, а заподіяні збитки відшкодував.

Суд ухвалив визнати Артура Курильченка винним у хуліганстві та призначити йому два місяці арешту. У залі суду його взяли під варту.

Вчора