Вчора
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня

За тиждень суд розглянув три справи про порушення карантину в Сумах і не призначив жодного штрафу

За минулий тиждень Зарічний районний суд міста Суми отримав від поліції 6 протоколів про порушення правил щодо карантину людей. Із них три матеріали вже розглянуті.

За даними пресслужби суду, усі три розглянуті протоколи були складені на жінок.

Так, в одному з магазинів на проспекті Лушпи, коли до нього завітали поліціянти, за прилавком без маски стояла 23-річна дівчина. Правоохоронці склали на неї протокол. Як пояснила суду дівчина, у цьому магазині продавчинею працює її подруга. Останній того дня зателефонували з дитячого садочку і попросили забрати дитину. Аби не закривати магазин, продавчиня попросила подругу постояти за прилавком. Дівчина прийшла у масці, але в магазині було дуже спекотно, тому зняла її. Суд через малозначність правопорушення у даному випадку обмежився усним зауваженням.

Інший протокол поліція склала на 57-річну продавчиню м’ясних продуктів. Жодних доказів вчинення нею порушення поліція суду не надала. Тільки протокол і пояснення жінки. У поясненнях продавчиня зазначила, що під час візиту поліції здійснювала прибирання магазину, як тільки правоохоронці зайшли у приміщення, вона одразу вдягнула маску. Цю справу суд закрив за відсутністю складу правопорушення. Таке ж рішення суд прийняв і за результатом розгляду протоколу, складеного на продавчиню овочевої лавки: у цьому випадку поліція також не надала суду жодних доказів порушення.

Іще один протокол суд розглядає сьогодні, розгляд двох справ про порушення карантину призначили на завтра.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада