Вчора
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада
8 листопада
7 листопада
5 листопада
3 листопада
2 листопада
29 жовтня

Заступник мера Сум не задекларував житла, де фактично проживає

Вчора, 29 травня, щорічну декларацію про майно і доходи подав до НАЗК заступник Сумського міського голови Степан Пак, передає sumy.today.

Із нерухомості чоловік задекларував будинок площею 30 кв. м у Стрийському районі Львівськох області (належить у рівних долях Степану Паку і його братові Василю). Його дружина Тетяна, згідно з декларацією, володіє будинком у с. Мутин Кролевецького району площею 53 кв. м та трьома земельними ділянками там же площами 20, 4,8 та 8,5 соток.

Жодного житла у Сумах – ані у власності, ані в оренді чи іншому праві користування – Степан Пак не задекларував, хоча місцем проживання і реєстрації вказав місто Суми. Степанові Паку спільно з дружиною належить автомобіль Hyundai Elantra AD 1.6 Classic MT 2017 року випуску вартістю 440 тисяч гривень.

За минулий рік посадовець заробив 511 тисяч зарплати заступника міського голови та майже 26 тисяч зарплати в Обласному клінічному перинатальному центрі. Дружина Степана Пака минулоріч отримала 455 тисяч гривень зарплати від АТ «Київський вітамінний завод», 7357 грн страхових виплат, 4468 грн процентів від банку та 127 тисяч гривень від надання майна в оренду тому ж таки Київському вітамінному заводу. Яке саме майно здає заводу в оренду дружина чиновника, у декларації не зазначено.

Готівкою Степан Пак зберігає 150 тисяч гривень, а його дружина — 250 тисяч.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/politics/zastupnik-mera-sum-ne-zadeklaruvav-zhitla-de-faktichno-prozhivaye

4 листопада
3 листопада