Вчора
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня

Завдяки нардепу Тетяні Скрипці діти із Сум поїхали відпочивати до Польщі

Під час робочого візиту до Любуського воєводства Республіки Польща народному депутату Тетяні Скрипці вдалося  домовитися про організацію відпочинку для дітей із Сумщини. Зі зрозумілих причин  проведення кампанії з оздоровлення в Сумській області неможливе через постійні ворожі обстріли, тож парламентарка задіяла дипломатичні зв’язки, щоб знайти альтернативу за кордоном. На переконання народної обраниці, варто скористатися усіма доступними можливостями, щоб сумські діти змогли відпочити після стресів воєнного часу, відновитися і набратися сил перед новим навчальним роком.

Як результат успішних перемовин нардепа –  вихованці обласного центру позашкільної освіти вже вирушили на канікули до прекрасного польського міста Зелена Гура, де на них чекає справжнє літо –  веселе і безтурботне.

«Наші польські партнери підготували для сумських дітей насичену програму (за що їм низький уклін). Окрім прогулянок в гори з пікніками на полонинах, на малечу чекають верхова їзда, музеї, знайомство з польською кухнею і щоденне відвідування комплексу басейнів», – розповіла Тетяна Скрипка.

Організатором поїздки з українського боку стало Жіноче об‘єднання «Мереживо», створене за ініціативи парламентарки, із польського – Любуське воєводство. Транспорт надав Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

«Наша мета – оздоровлення, відпочинок, психологічне розвантаження дітей. Неймовірна вдячна кожному, хто допомагає реалізовувати цю ініціативу. Рухаємося далі»,  – резюмувала Тетяна Скрипка.

Нагадаємо, завдяки нардепу Тетяні Скрипці діти із Сум також відпочинуть у Карпатах. Талановиті вихованці танцювального колективу “Артес” за сприяння народної обраниці вирушать відновлюватися і черпати енергію мальовничої гірської природи Верховини. Там на дітей чекає оновлений табір, 5-разове харчування, екскурсії, походи та нові знайомства.

4 листопада
3 листопада