29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого

Завдяки нардепу Тетяні Скрипці у лікарні святого Пантелеймона з’явилось пересувне рентгенобладнання

Народний депутат від партії “Слуга народу” Тетяна Скрипка продовжує опікуватися покращенням медичної галузі в Сумах. Зокрема, завдяки парламентарці у міській клінічній лікарні святого Пантелеймона з’явилося пересувне рентгенобладнання, яке допомагає оперативно обстежувати хворих із пневмонією. Для придбання сучасної діагностичної апаратури вона спрямувала 1,8 млн грн.

“☢Через велику кількість пацієнтів із запаленням легень, ковідні відділення потребують пересувної рентгенапаратури, яка дає можливість швидко обстежувати хворих в палатах і операційних.
🏥Зручне, якісне, безпечне. Таке пересувне рентгенобладнання з’явилось у міській клінічній лікарні Святого Пантелеймона. На придбання сучасного цифрового апарата я спрямувала 1,8 млн грн з коштів на соціально-економічний розвиток територій.
✅Тішуся тим, що апаратура високого рівня з’являється в лікарнях Сум. Минулого року в рамках “Великого будівництва” було оновлено і оснащено приймальні відділення центральної міської і обласної лікарень, за моєї участі в обласному онкодиспансері встановлено лінійний прискорювач, придбано обладнання для ковідного відділення 4 лікарні👇
Попереду будівництво сучасного корпусу онкодиспансеру, продовження будівництва другої черги обласної лікарні.
Усім сумчанам зичу міцного здоров’я, бережіть себе та своїх рідних🙏” – написала Тетяна Скрипка на своїй сторінці у Фейсбуці.

4 листопада
3 листопада