29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого

Завдяки нардепу Тетяні Скрипці у Сумах для безпеки встановлять понад 100 камер відеоспостереження

Народний депутат від партії “Слуга народу” Тетяна Скрипка взяла участь у спільній із правоохоронцями нараді щодо реалізації у Сумах програми “Безпечне місто”. Завдяки комплексному встановленню камер відеонагляду, переконана парламентарка, сумчани зможуть почуватися більш безпечно, а також вдасться зменшити кількість правопорушень.

“1️⃣Перший етап проекту “Безпечне місто” – придбання серверного обладнання та встановлення 43 камер на в’їздах до міста. Вся інформація з них зберігається на сервері Сумської міської ради, звідки використовується правоохоронцями.

2️⃣Другий етап – придбання програмного забезпечення і створення автоматизованих робочих місць задля моніторингу ситуації. Згодом буде придбано і встановлено додаткові камери, аби під наглядом залишались найпроблемніші перехрестя. На дорожних розв’язках має бути встановлено 62 камери: 47 номерних, 13 оглядових та 2 роботизовані.

📹Відеонагляд вже є у навчальних закладах. За три роки, на які розрахований проект, Суми будуть обладнані необхідною кількістю камер спостереження. Цю роботу міська рада проводить за підтримки поліції.

✅Вдячна секретарю міськради Олегу Рєзніку за те, що опікується проектом «Безпечне місто» і очільнику ГУНП в Сумській області Сергію Чижу за співпрацю. Міська система відеонагляду має працювати комплексно і ефективно. Це лише початок масштабного проекту, але важливо, що він реалізується.

👉Відеоспостереження в обласному центрі – це безпека його жителів і зменшення кількості правопорушень”, – написала Тетяна Скрипка на своїй сторінці у Фейсбуці.

4 листопада
3 листопада